Domácí atmosféra – příznivé ceny – celodenní servis – WIFI – hotelové vybavení a služby – parkoviště – snadná dostupnost – osobní přístup

Penzion Karina *** se po nedávné rekonstrukci skládá ze dvou navzájem propojených objektů. Hotelové a ubytovací části, kde jsou umístěny pokoje a k nim i samostatný hlavní vchod a přilehlé provozní budovy s recepcí, barem, letní zahrádkou a vlastním parkovištěm.

Všechny pokoje mají veškeré hotelové vybavení a liší se pouze velikostí obývaného prostoru a možností přistýlek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, televizi, telefon, WIFI, lednici s minibarem, kuchyňku (rychlovarnou konvici a základní vybavení pro možnost přípravy snídaně či lehké večeře). Běžné vaření na pokoji není možné.
Apartmány mají zvlášť ložnici a obývací pokoj, kde lze připravit další lůžka jak pro děti, tak i pro dospělé. Maximální počet ubytovaných osob na apartmánu jsou dvě děti a dva dospělí, nebo tři dospělé osoby.
Děti do 3let bez nároku na lůžko se nepočítají za ubytovaného hosta.

Chcete vědět více? Podívejte se na www.karina-luhacovice.cz

O nás

Ubytování

Tipy na výlet

Fotogalerie

Interiér

Klíčová slova

wifi, bar, letní zahrádka, apartmány, penziony, svatební ubytování, Luhačovice, praní prádla, půjčovna kol, lázně, turistika, cykloturistika, lyžování  .

Opening Hours

Monday

-

Tuesday

-

Wednesday

-

Thursday

-

Friday

-

Saturday

-

Sunday

-

Penzion  je  v  provozu  nepřetržitě  celý rok  včetně všech svátků,  24 hodin denně  -  365 dnů v roce

Address

Our Address:

Masarykova 174, 763 26 Luhačovice, okr. Zlín

Telephone: