Jako ve všech oborech, ve kterých jsme se rozhodli působit, se snažíme být unikátní. Samozřejmě respektujeme vždy přání klienta, ale pokud dostaneme volnou ruku, náš kreativní tým zdravotně postižených pracovníků připravuje pro každého zákazníka teambuilding na míru. Záleží vždy na oboru podnikání klienta, složení jeho týmu, jeho pracovní náplni a potřeb stmelování či motivování.

 

Výhodou je, že naše unikátní nabídka je vesměs finančně velmi příznivá a navíc lze využít možnosti náhradního plnění, což uvítá většina firem nad 25 zaměstnanců. K naší práci využíváme hlavně partnery, kteří mají něco velmi zajímavého. Příkladem je Pevnost Boyard v Českém provedení nebo společnost, která umožní Vašim zaměstnancům jízdu s RC modely formou offroad v jediné kryté hale v Evropě. S mobilní dráhou je partner schopen přivézt tento zážitek i přímo k Vám do firmy.

 

Máme zkušenosti s teambuildingem pro 4 zaměstnance, ale i pro několik set pracovníků. Po celé ČR jako formu své propagace, organizujeme turnaje v běžných aktivitách, jako je bowling či badminton. Tyto akce mohou využít menší společnosti, které své zaměstnance mohou poslat na takovou akci jako na teambuilding. Za poplatek 300Kč na 1 pracovníka nabízíme 4h sportovního vyžití, poukázky pro každého na zdarma služby (1h sauny a pod) v hodnotě okolo 500Kč a možnost vyhrát některé z cen, které nám do turnajů dávají naši regionální sponzoři. Na jednom turnaji v bowlingu například bojovali týmy 3 místních firem, policie, hasiči a tým městského úřadu. Firmy měli na svých stolech dorty se svým logem a hrálo se o spousty drobných cen.

Address

Our Address:

Lannova 8, Praha 1

Telephone: