Abet handicap

Abet handicap

Abet handicap. Členové firmy Vševid holding a dobrovolník Petr z řad zdravotně postižených, společně začali tvořit portál www.abethandicap.cz. Ten si dal za cíl ulehčit život osobám se zdravotním omezením. Mít možnost zdarma si dát poptávku po práci. Firmy mohou zdarma zveřejnit inzerát, že hledají zdravotně postiženého pracovníka. Dále informace o chráněných dílnách a jejich výrobcích, bezbariérové služby, organizace, které této komunitě pomáhají, prostě vše, co se hodí v této problematice.

Klub Abet handicap

Kromě portálu všeho pro zdravotně postižené vznikl i stejnojmenný klub. Jeho členové mají možnost výrazně snížit své provozní náklady. Některé služby tam dodává naše firma, která všem členům navíc nabídne propagaci na našem internetovém portálu www.ceskeprodukty.cz. Nabízíme levné účetnictví, tvorbu www stránek a eshopů, grafické práce či vlastní řadu rozdávacích reklamních předmětů. Klub má i další partnery, kteří nabídku rozšiřují o levnější cartrige a tonery, průmyslovou chemii a pod..

Náhradní plnění

Naší výhodou je nejen nízká cena, ale i možnost své služby a zboží nabídnout formou náhradního plnění. Nízká cena není na úkor kvality, ale jen stanovením rozumné marže a koncové ceny. Například běžná cena na trhu skleněného pilníčku na nehty je 50Kč. Přesto jej naše firma nabízí za 20Kč včetně loga klienta. Takový rozdávací předmět má dlouhodobou účinnost reklamy. Obdarovaná žena jej nezahodí, dokud se jí nezničí. Chceme tedy kromě dobré ceny a náhradního plnění nabídnout i unikátní přístup k oborům, ve kterých působíme.

pilniky-reklamni1500
pilniky-reklamni1500

Bezbariérový dům

Pro členy klubu i své zaměstnance jsme připravili speciální bezbariérový dům. Ve vybavení nechybí vana s dvířky, nábytek ala Páter noster, tělocvična na bázi závěsných systému, tedy mnoho věcí, které ulehčí a vylepší život osobám s handicapem. Takové vybavení ocení i starší generace, které pomůže dům k životu s minimální potřebou asistence.

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny