Sekce IT služby portálu českých firem a služeb www.ceskeprodukty.cz. Informace o službách z tohoto oboru na území ČR. Tvorba www, eshopy, webhosting, webdesign. Služby s duší českého lva Naším portálem se snažíme informovat o všem českém, tedy i o službách. V době karantény Covid v roce 2020 jsme se rozhodli podporovat vše české s motem "dejme do pomyslné kovářské výhně to nejlepší z nás a vzniknou výrobky a služby s duší českého lva". Podobory portálu Snažíme se poskytnout komplexnost informací, prezentujeme zde tedy webdesign, webhosting, tvorba www stránek a eshopů. Chybět nemohou ani specializovaní grafici, prodejci IT, servis výpočetní techniky a pod.

Zobrazuji 5 z 9 položek

Přepnout filtry
Počet
Seřadit podle
Pořadí

DCT SERVIS A PRODEJ. Zaměřujeme se především na pozáruční servis a opravy počítačů, notebooků a expresní opravy mobilních telefonů Apple iPhone.

Marek zabezpečení. Prodej a montáž zabezpečovacího systému Jablotron včetně napojení na PCO. Dodávka a montáž bezpečnostních kamer.

Tiskárna ve Valašském Meziříčí

Již dávno nejsme jen databázová firma!

HVFree.cz internet je výhodné připojení v Rožnově pod Radhoštěm a okolí. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti pc, správu sítí, kamerové systémy