Sekce Péče o tělo portálu českých firem a služeb www.ceskeprodukty.cz. Informace o službách z tohoto oboru na území ČR. Masáže, manikůra, wellnes či kosmetika. Služby s duší českého lva Naším portálem se snažíme informovat o všem českém, tedy i o službách. V době karantény Covid v roce 2020 jsme se rozhodli podporovat vše české s motem "dejme do pomyslné kovářské výhně to nejlepší z nás a vzniknou výrobky a služby s duší českého lva". Podobory portálu Snažíme se poskytnout komplexnost informací, prezentujeme zde tedy masáže, manikůru, pedikůru, wellnes či kosmetiku. Chybět nemůže ani SPA, kadeřnictví, akupunktura a další podobné služby.

Zobrazuji 5 z 47 položek

Přepnout filtry
Počet
Seřadit podle
Pořadí

Jmenuji se Ondřej Dvorský, jsem nevidomý a pracuji jako masér na samostatném chráněném pracovišti ve Zlíně-Malenovicích. Ruční masáže celého těla

Penzion se nachází v krásném koutu Severních Čech v Českém Švýcarsku

Vitamíny pro celou rodinu

Penzion u lesa je v klidném místě přímo u nově vybudované cyklostezky, kterou se dostanete za 20 min. do centra krajského města.

Masáže Procházková nabízí masáže klasické, sportovní i relaxační. Dornova metoda (uvolňování kloubů, napravování zad). Napravování čaker.