Dorty pro dětské domovy 2020

Dorty pro dětské domovy 2020

1.6.2020 začal nábor nových cukráren do naší akce, díky které chceme osladit život dětem v dětských domovech. Dorty pro dětské domovy 2020 je akce reklamní agentury Vševid holding. Cukrárna, která věnuje dort, získá od nás zdarma propagaci v několikanásobné hodnotě. Chceme efekt akce změřit a budeme zapisovat váhu a největší rozměr předaných dortů. Po roce, tedy 1.6.2021 oznámíme celkovou váhu a délku dortů, které dětem věnujeme společně s cukrárnami.

Odměna pro cukrárny

Cukrárny v letošním ročníku nedostanou zdarma prezentaci jen na portálu www.ceskeprodukty.cz, ale i na katalogu služeb vhodných pro svatby, který vznikne jako součást našeho portálu www.ceskesvatby.cz. Předpokládané spuštění 30.6.2020. Podpora projektu je samozřejmě i na sociálních sítích.

Sociální sítě podpora projektu Dorty pro dětské domovy 2020

Facebook projektu Sladké dny pro dětské domovy

Facebook České produkty výrobky a služby s duší českého lva

Instagramový účet @ceskeproduktycz

Instagramový účet @abethandicapcz

Facebook projektu pro handicapované Abet handicap

instagram CZP prispevek
instagram CZP prispevek

Plán na 2020 – 2021

Na dobu po karanténě Covid připravujeme více podobných akcí. Naši regionální manažeři budou využívat své koníčky a zájmy, aby ve svých regionech organizovali akce, které budou mít nejen sociální dopad, ale pomohou i v podpoře našich regionálních partnerů. Pro představu máme již připraveny akce na téma horolezecká stěna pro nevidomé, soutěž o nejhezčí zahradní úpravu, speciální turistické akce pro handicapované a speciální teambuildingové akce. Kromě toho budeme pokračovat v našich celorepublikových turnajích v bowlingu, šipkách, kulečníků či stolním fotbálku. V okrese odvětví podle toho, co je nejbližší regionálnímu manažerovi. Plánujeme i nábor externích organizátorů takových akcí, aby v každém regionu bylo na výběr z více možností.

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny