Svatba je jedním z nejvýznamnějších životních okamžiků, proto se snažíme k jejímu organizování přistupovat co nejzodpovědněji.
Přenechejte nám své starosti, které jsou se vším kolem svatby spojeny a užijte si tento významný den naplno a bez starostí.
Nabízíme Vám kompletní služby, které souvisí se svatebním dnem a přípravami na něj. Díky našim zkušenostem a smluvním partnerům po celé ČR Vás vyjde svatba levněji, než kdybyste si ji připravovali sami.
Naše svatební agentura vznikla v roce 2007 a jedním z prvních klientů byl český skokan na lyžích, Jakub Janda. Zjistili jsme, že spousta lidí si neobjednají svatební agenturu z finančních důvodů. Spousty budoucích nevěst ustupují od svých snů v podobě krásných šatů. My bychom rádi Vám všem vrátili Vaše sny o dokonalé svatbě. Rozhodli jsme se nebrat si peníze od novomanželů (kromě úvodní konzultace a koordinace svatebního dne), ale od dodavatelů služeb, se kterými máme dlouhodobé vztahy. Díky naší práci se vám paradoxně náklady na Vaši svatby sníží a vy navíc všechny starosti necháte na nás a uchováte si jen krásné vzpomínky.

Opening Hours

Monday

8-18h

Tuesday

8-18h

Wednesday

8-18h

Thursday

8-18h

Friday

8-12h

Saturday

jen domluvená jednání

Sunday

jen domluvená jednání

Address

Our Address:

Sídliště 6. května 1065, 756 54 Zubří

Telephone: