Kliknutím na tlačítko zobrazíte mapu

Adresa & Kontakt

Naše adresa

K Tábořišti 1060, 547 01 Náchod

Telefon

Autokemp Náchod je středně velký bezbariérový kemp (rozloha činí 12500 m2) situovaný mezi řeku Metuje a les ve městě Náchod. Nachází se tak v dostatečné vzdálenosti od, díky které je zde příjemný a ničím nerušený klid a přesto zde máte město na dosah. Objekt je oplocen, osvětlen a disponuje vyasfaltovanou komunikací.

Ubytovat se zde je možné v chatkách, které jsou dvou až čtyř lůžkové. Celková kapacita chatek je 61 lůžek. Dále je možné k ubytování vyžít vlastní stany nebo karavany pro které jsou připravené elektrické přípojky. Parkování Vašich vozidel v areálu je samozřejmostí stejně jako vstup Vašich zvířecích mazlíčků.

V kempu se nachází společné sociální zařízení s teplou vodou ve sprchách, kuchyňka s několika lednicemi a elektrickými vařiči. Dále se zde nachází šestnáct míst „u stolu“, které se dají využít nejen ke konzumaci Vámi uvařených jídel, ale také k příjemnému posezení nad kávou nebo čajem. Další příjemné místo k trávení společných chvil je naše ohniště. WiFi připojení v celém areálu je samozřejmostí!

Mezi oblíbené aktivity patří například houbaření v okolních rozsáhlých lesích, které jak často slýcháme, bývá nadmíru úspěšné. Sportovněji založeným klientům můžeme v kempu nabídnout hřiště na volejbal či nohejbal. Při nepřízni počasí pak oceníte náš stolní tenis s možností zapůjčení sportovních potřeb.

Více informací a rezervační formulář najdete na adrese www.autokempnachod.cz

Další zajímavé odkazy:

Město Náchod, Infocentrum Náchod

Klíčová slova:

Autokemp Náchod, Kemp Náchod, Běloves, Náchod