Kliknutím na tlačítko zobrazíte mapu

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Meziříčská 1710, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Od svého otevření se Music & Cocktail bar v City Club Rožnov stal oblíbeným a vyhledávaným místem českých i zahraničních hostů, kteří se díky nezapomenutelné atmosféře stali stálými hosty. V klubu je dále též datové připojení Wi-Fi.

Pokud budete mít zájem i o jinou zábavu než taneční máme pro Vás k dispozici dvě profesionální dráhy QubicaAMF. Pro nejmenší je možnost automatických mantinelů, což zajistí každým hodem shození minimálně jedné kuželky. Svatba se tak může stát výjimečná nejen pro Vás, ale i pro svatební hosty.

O nás
Galerie
Restaurace

Restaurace nabízí minutkovou kuchyni, víkendové menu i rozvoz jídla.

Svatby

Pro naše hosty je svatba vždy nezapomenutelná, proto máme nejkvalitnější čerstvé suroviny, zkušený tým a příjemné prostředí moderní restaurace, to vše by vám mělo přinést nevšední gastronomický zážitek. Máme pro Vás i příjemnou zimní zahradu a salonek pro 80 lidí. Budeme se snažit vyhovět Vašim přáním a představám, aby svatba i svatební hostina byla nezapomenutelná. 

O portálu

Více podobných firem najdete na portálu www.ceskeprodukty.cz/firmy. Jedná se o portál podpory všeho českého. S MOTEM ” dejme do pomyslné kovářské výhně to nejlepší z nás a vzniknou výrobky a služby s duší českého lva”. Prezentace zde vyrábějí naši zdravotně postižení, kteří ve firmě zastávají pozici administrativního pracovníka a pravé ruky regionálních obchodníků.

Klíčová slova

City club Rožnov, Disco, club, šipky, fotbálky, kulečník, sportovní přenosy, catering, restaurace, svatba, svatební hostina, firemní večírky, oslavy, italská kuchyně, pizza, bowling, QubicaAMF, herna, hudba, zábava.