Kliknutím na tlačítko zobrazíte mapu

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Korunní 2569/108 Praha 10, 110 00

Našim zákazníkům nabízíme více než 10 let zkušeností na poli výpočetní techniky. Milujeme svou práci a neusínáme na vavřínech. Sledujeme moderní trendy a neustále se vzděláváme. Můžeme pak našim zákazníkům nabídnout tu nejvyšší kvalitu našich služeb. 

Opravy PC a notebooků

Opravujeme hardwarové i softwarové závady u počítačů a notebooků všech značek (např. Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, Toshiba, Fujitsu a další). Specializujeme se především na pozáruční servis. Všechny zakázky vyřešíme ve většině případů během 2 – 5 pracovních dní. U nás víte cenu ještě dříve, než opravu provedeme. Diagnostiku máte ZDARMA!
Nabízíme také zapůjčení náhradního notebooku nebo vyzvednutí poškozeného zařízení u zákazníka.

Opravy Apple iPhone

Poskytujeme expresní servis pro Apple iPhone či jiné Apple zařízení.
Opravy, které se netýkají základní desky nebo vytopeného mobilního telefonu,  jsme schopni vyřešit na počkání. Stačí si jen objednat termín a tu buď telefonicky či online pomocí našeho jednoduchého formuláře.

Opravy politých zařízení

Nejčastěji se setkáváme s notebooky či mobilními telefony politými vodou, limonádou, kávou, džusem či alkoholem.
U politého zařízení je důležité ihned jej po kontaktu s tekutinou vypnout, vyjmout elektronické součásti, které se musí důkladně vysušit a vyčistit. Předejdete tak zkratům a oxidaci elektroniky. Polití některými nápoji může způsobit trvalé poškození klávesnice.

 

Prodejna: Vrchní 43, 747 05 Opava

Prodejna: Hlavní třída 700/88, Ostrava – Poruba