Kliknutím na tlačítko zobrazíte mapu

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Na Zlíchově 18, 152 00 Praha 5, Česká republika

Folklorní show

Folklore Garden je unikátní projekt, který spojuje tradiční českou kulturu, hudbu a jídlo. Užijete si dvou a půl hodinovou folklorní show úžasných tanečníků a muzikantů v krojích z Čech a Moravy. Naučíte se české písničky, tance a také si vyzkoušíte hru na folklorní hudební nástroje. Váš zážitek dovede k dokonalosti menu o čtyřech chodech, které si sami předem vyberete. Dobré jídlo a atmosféru folklorní vesničky nedaleko centra Prahy perfektně doplní moravské víno a lokální pivo.

Eventy

Hlubočepský zámeček s folklorní vesničkou je ideálním místem pro Váš tradičně netradiční event. Rádi pro Vás zorganizujeme a dovedeme k dokonalosti oslavy, teambuildingy, firemní večírky, koncerty

Svatby

Řekněte si své ano v romantické atmosféře malého zámku uprostřed folklórní vesnice v nádherné zahradě blízko historického centra Prahy. Váš pohádkový den si zaslouží pohádkové prostředí. Unikátní přírodní areál ve stylu selského dvora, jako by jej namaloval sám Josef Lada, je jenom 5 minut od Smíchova. Hlubočepský zámeček.

O portálu

Více podobných firem jako Folklore garden najdete na portálu www.ceskeprodukty.cz/firmy. Jedná se o portál podpory všeho českého. S MOTEM ” dejme do pomyslné kovářské výhně to nejlepší z nás a vzniknou výrobky a služby s duší českého lva”. Prezentace zde vyrábějí naši zdravotně postižení, kteří ve firmě zastávají pozici administrativního pracovníka a pravé ruky regionálních obchodníků.