Kliknutím na tlačítko zobrazíte mapu

Interiérová laboratoř je architektonické studio zaměřující se na návrhy bytových interiérů, rodinných domů a komerčních prostor. Projekty řešíme od nápadu až po nastěhování. Nabízíme také interiérové poradenství.

PŘÍBĚH JEDNÉ NETRADIČNÍ LABORATOŘE
Interiér. Místo, které nás spojuje.

Prostředí, ve kterém bydlíme a pracujeme ovlivňuje naše životy každý den. I proto jsem už od mala nadšeně sledovala, jak různí lidé bydlí a nakládají s prostorem. Vyrostla jsem v rodině truhlářů a stavebníků. Díky nim jsem měla možnost nahlížet do mnoha domovů a nechat se inspirovat. A také mé studium přirozeně vedlo tímto směrem.

Interiérová laboratoř vznikla v roce 2017 v Českých Budějovicích jako architektonické studio se zaměřením na design interiérů a jejich realizaci. Laboratoř pro mě znamená kreativní prostor, kde se tvoří něco jedinečného. Hledám unikátní postup a každému interiéru dávám tu nejlepší péči.

Od prvních dnů jsou základem mé práce tyto hodnoty:

  • osobní přístup ke každému klientovi a jeho interiéru
  • nadčasový a funkční design v souladu s aktuálními trendy v oboru
  • nejvyšší kvalita odvedené práce

Díky osobnímu přístupu ke každému projektu s ohledem na individuální potřeby a možnosti pomáhám klientům vytvářet takové interiéry, v jakých se skutečně cítí dobře. Ačkoliv je poznávacím znamením mého studia zaměření na současné trendy v bydlení, zcela zásadní je pro mě v interiéru také jeho funkčnost, nadčasová estetika a zejména prvotřídní kvalita provedení. Proto při realizaci spolupracuji se svým tátou Robertem Ochozkou, jehož truhlářství s dvacetiletou historií zajišťuje precizní řemeslné zpracování projektů.

Zajímavé odkazy: O nás, Projekty, Služby, Média

KDO JSEM

Jmenuji se Bára Baštová, jsem stavební inženýrka se zaměřením na dřevostavby a interiérová architektka. Kromě studia na Mendelově Univerzitě v Brně mám za sebou stáže na Welsh School of Architecture v Cardiffu a Department für Bauen und Umwelt v Kremsu. Vedle individuálních projektů jsem pracovala jako vedoucí designu jedné výrobní firmy.

Prezentace je umístěna na portálu podporující vše české a to služby, výrobce i jejich výrobky www.ceskeprodukty.cz.