Kliknutím na tlačítko zobrazíte mapu

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Boleslavská 88, Chrást, 277 15 Tišice, okr. Mělník

Sochy z kovu. Jmenuji se přezdívkou Jackob. Zabývám se výrobou uměleckých prvků a to i na zakázku. Ať už jde o sošky, nábytek, grily a firemní či reklamní předměty. Výrobky jsou z kovu a šrotu a každý je unikátní. Zde ukázka mých výrobků. Mé sošky jsou již prezentovány v prodejních galeriích v Česku, Německu a Polsku. Jedná se o galerie ocelových figurín, které jsou zaměřené na stejnou tématiku. 

O mě

Vůbec první sošku jsem vyrobil z elektro součástek již před více, než deseti lety. Tvorba pro mě byla formou odreagování a tvůrčí činnost mě začala naplňovat. Výrobků přibývalo a časem se ukázalo, že o ně začíná být zájem. Z koníčku se pro mě pomalu začala stávat obrovská mánie. Miluji co dělám, protože je v tom kus mě a každá soška je unikát. Už vím, že máme jen jeden život a je úžasný, když děláš to, co máš rád.

Zakázky

Rád bych rozšířil svou klientelu o firemní zakázky formou reklamních soch/sošek či výrobu firemního loga. Taktéž o zakázky pro fyzické osoby formou netradičních dárků. Sochy z kovu vyrábí v mnoha stylech, dle přání zákazníka a to i podle fotografie.

Ceny

Mé ceny jsou individuální a vždy přímo úměrné detailům a velikosti daných soch. 

Zajímavé odkazy

O mě, E-shop, Spolupráce 

O portálu

Více podobných firem najdete na portálu www.ceskeprodukty.cz. Jedná se o katalog, který chce podporovat české výrobky a služby. S MOTEM „dejme do pomyslné kovářské výhně to nejlepší z nás a vzniknou výrobky a služby s duší českého lva“.