O adresy ubytovacích zařízení není v Holandsku nouze. Začít můžeme od nejluxusnějších hotelů, z nichž některé jsou světoznámé, jako Kurhaus Hotel ve Scheveningenu a Grand Hotel Krasnapolski v Amsterdamu.
     Královsky se vyspíme i v levnějším hotýlku či penzionu, z nichž většina je stylová a útulná. Někdo dává přednost živé čtvrti a jiný klidnému předměstí. Venkovský hotel De Zijlsterhoeve ve vesnici Aduarderzijl, která má dvanáct domků a deset psů, poskytne stejný tříhvězdičkový komfort, jako počátkem léta 1999 otevřený City Hotel v centru Groningenu, rušného města se 170 000 obyvateli. Někdo hledá rodinný penzion, jiný romantické hnízdo, jako je hotel pro dvě osoby v majáku Harlingenu.
Rodiny raději vybírají bungalovy v rekreační oblasti, kde z pravidla nic nechybí. Ale co takhle nocleh na hausbótu v Amsterdamu, na plachetnici, na šalupě či škuneru? Také na statku, na zámku či v mlýně Vás vřele uvítají. Chcete-li poznat skutečnou pohostinnost Holanďanů, ubytujte se u nich v soukromí za mírnou cenu, v níž je pokoj se snídaní. Pokud si přesto nevíte rady, organizace, jako je Holandské rezervační centrum a oficiální centrály pro dovolenou, pomohou. Doporučí Vám adresu podle toho, jak si svůj ,,domov“ v Holandsku představuje.

Address

Our Address:

Gotthardská 6/27, 160 00 Praha 6 - Bubeneč

Telephone: