Kliknutím na tlačítko zobrazíte mapu

Jsme oficiálním distributorem značky Nanologix. Základem je ochrana zdraví. Dodáváme kvalitní ochranné prostředky za férové ceny.

NAŠE MISE:

Ochrana zdraví byla jako odvětví ještě nedávno orientována především na ty, kterým to přikazoval zákon – firmy, organizace nebo různé právní subjekty. Koronavirová epidemie ukázala, že je na místě věnovat tématu širší pozornost tak, aby byly při příští krizi lépe chráněny nejen veřejné instituce a komerční provozy, ale i nejširší veřejnost, rodiny a domácnosti.

Naše společnost se zabývá vyhledáváním spolehlivých partnerů v oblasti OOP a dodávkami ochranných prostředků široké škále koncových zákazníků.

Zajímavé odkazy: Produkty, velkoobchod, magazín, ukázkový produkt

Nejčastější otázky a odpovědi

Patří Vaši blízcí k ohroženým skupinám obyvatel a chcete udělat maximum pro jejich bezpečí? V naší nabídce najdete ověřené produkty nejvyšší kvality.

Potřebujete rychle zajistit potřebné ochranné prostředky pro provoz Vaší firmy nebo organizace? Zajištujeme maloobchod i velkoobchod a rádi pro Vás připravíme řešení na klíč.

Nejste si jistí, jaké ochranné prostředky jsou pro Vás ty pravé? Kontaktujte nás, rádi Vám s výběrem poradíme.

Náš produkt

Respirační polomaska nové generace v bílém provedení. Pohodlná na nošení, dokonale těsnící, nenáročná na manipulaci i údržbu. Určeno pro použití ve zdravotnictví a rizikovém prostředí. Filtr není součástí balení, nutno dokoupit zvlášť.

S filtrem Perfection P3 záchyt až 99,99 %. Při použití filtru Nano Perfection P2 je zajištěna ochrana uživatele i jeho okolí – dochází k filtraci jak vdechovaného, tak vydechovaného proudu vzduchu bez výdechových ventilů. Oproti konkurenčním produktům až dvojnásobná životnost. Filtry nejsou součástí balení.

Systém byl vyvinut v českých laboratořích ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci, a do výbavy ho již zařadila např. Armáda ČR, zdravotnická a vědecká zařízení nebo složky integrovaného záchranného systému.