Kliknutím na tlačítko zobrazíte mapu

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Mánesova 757/3, 28922 Lysá nad Labem

Opravna oděvů Lysá nad Labem. Já osobně pocházím ze severu exotického Vietnamu. Za šicí stroj jsem poprvé usedla již v dětství pod dohledem mého strýce, který se živil právě opravou oděvů. Následně jsem již v dospělosti nabrala mnoho zkušeností na pozici šičky v jedné velké oděvní manufaktuře. Následně jsem působila jako konstruktérka střihů, a nakonec jako asistentka významného Vietnamského módního návrháře.

V České republice žiji již téměř 3 roky, z toho většinu v Lysé nad Labem. Do České republiky jsem se dostala i díky svému manželovi Martinovi, s kterým jsem se seznámila při jeho cestách po Vietnamu. V mé šicí dílně obvykle narazíte na nás oba.

Úpravy a opravy oděvů

K nám do šicí dílně můžete přinést v podstatě jakýkoliv kus oděvu a nechat si ho upravit, nebo opravit.

Kalhoty – zkrácení, zúžení, výměna zipu

Saka, bundy, kabáty – zkrácení (rukávů, délky), zabrání, výměna zipu, výměna podšívky

Sukně – zúžení, povolení, výměna zipu

Halenka – zkrácení, zabrání atd.

CENÍK

Drobná galanterie a vlastní tvorba

V mojí šicí dílně můžete zakoupit také nějaké drobnosti pro švadlenky, takže pokud si chcete opravu provést sami, tak se můžete zastavit také a můžete si koupit zipy, knoflíky, nitě a také nějaké látky. Vzhledem k aktuální velmi zvláštní době kolem COVID19 si u nás můžete vybrat také z množství různých roušek z různých materiálů s uchycením za uši i kolem hlavy s kapsou na filtr i bez. Cenové rozpětí je od 50-90 CZK.

Šití na míru

Kromě oprav oděvů šiji také úplně nové přesně Vám na míru. Můžete se zastavit a vybrat přímo z již ušitých kousků a pokud Vám nebudou, tak Vám ušiji stejné přesně na Vaší míru.

Druhá možnost je, že si vyberete oděv z mého katalogu a ten Vám také ušiji přesně podle Vaší míry. Brzy se pokusím umístit přímo sem na web katalog šatů a dalších oděvů na výběr. Vybrané šaty obvykle šiji z vlastních látek, které Vám dám na výběr.

Prezentace se nachází na portálu www.ceskeprodukty.cz, který chce podporovat firmy a produkty na území ČR.