Kliknutím na tlačítko zobrazíte mapu

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Lannova 8, 110 00 Praha 1

Telefon

Ve všech oborech, ve kterých jsme se rozhodli působit, se snažíme být unikátní. Samozřejmě respektujeme vždy přání klienta. Pokud ale dostaneme volnou ruku, náš kreativní tým zdravotně postižených pracovníků, připravuje pro každého zákazníka teambuilding na míru. Záleží vždy na oboru podnikání klienta, složení jeho týmu, jeho pracovní náplni a potřeb stmelování či motivování zaměstnanců.

Výhodou je, že naše nabídka je finančně velmi příznivá a navíc lze využít možnosti náhradního plnění. To uvítá většina firem nad 25 zaměstnanců. K naší práci využíváme hlavně partnery, kteří mají něco velmi zajímavého. Příkladem je Pevnost Boyard v českém provedení nebo společnost, která umožní Vašim zaměstnancům jízdu s offroad RC modely v jediné kryté hale v Evropě. S mobilní dráhou je partner schopen přivézt tento zážitek i přímo k Vám do firmy.

Máme zkušenosti s teambuildingem pro 4 zaměstnance, ale i pro několik set pracovníků. Chceme Vás zbavit starostí s vymýšlením dané akce. Za tuto naši práci nám paradoxně neplatíte. Hradíte jen náklady, které při akci vzniknou a díky našim partnerům jsou náklady nižší, než kdybyste si to samé zajišťovali sami.