Kliknutím na tlačítko zobrazíte mapu

TK Design poskytuje konzultace a návrhy ohledně interiérového designu.

Živnostníci do své práce vkládají srdce a každý zákazník je pro ně potěšením i motivací. Přistupují k zákazníkům individuálně a práci udělají s největší pečlivostí, aby zákazník nebyl zklamaný. Pokaždé zahřeje na srdci.

Po zabouchnutí vstupních dveří na nás čeká jiný svět, náš svět plný domácí pohody a harmonie. Dodává nám novou, tolik potřebnou, energii. Nevadí, že se nám něco nepovedlo, tady jsme svými pány a nikdo nás nebude soudit.

Domov je o tom cítit se dokonale.

Ukázky prací: ložnice Plzeň, obývací pokoj nebo zrcadlová ložnice

Konzultační a seznamovací schůzka

Na schůzce mi sdělíte svůj záměr, základní myšlenky, Vaše představy o stylu, barvách a materiálech, informace o rozloze a další Vaše požadavky.

Naměření interiéru

Je nutné mít přesné míry interiéru. Designér musí znát každý výklenek, sloupek, trám, aby měl šanci vymyslet tu nejlepší kompozici pro zákazníka.

Realizační projekt

Samotná změna dispozice, pokládání podlah, výmalba, lepení tapet. Do realizačního projektu se počítá výběr materiálů, instalace vhodného osvětlení, koberců či doplňků.

2D a 3D vizualizace

Reálná ukázka, jak bude celý prostor působit. Ne každý si dokáže představit, jak bude celá místnost uspořádaná a kolik volného místa nám zůstane.

Autorský dozor

Pozor, autorský dozor nenahrazuje stavební dozor. Autor (designér) jen kontroluje, zdali se dodržuje kompozice, vše je na svém místě a projekt bude podle přání zákazníka.

 

To vše nabízí TK design a jeho designérka Tereza Konopásková.