Kliknutím na tlačítko zobrazíte mapu

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Boleslavská 398, 277 35 Mšeno, okr. Mělník

Ubytovna autokemp SK Mšeno, se nachází v areálu sportovního stadionu na kraji městečka Mšeno směrem na Mladou Boleslav. Provoz ubytovny je celoroční, provoz autokempu vždy od 1.4. do 31.10. karavany po dohodě se správcem celoročně.

Mšeno

První dochované písemné historické podklady o Mšeně pochází z roku 1306. Dominantou dnešního města je kostel sv. Martina který je postaven v novogotickém stylu stejně jako radnice.  Městské koupaliště (lázně) ve Mšeně jsou ojedinělým architektonickým dílem a patří mezi skvosty našeho regionu. V roce 2002 oslavily 70 let od svého vzniku. Jsou místem příjemného odpočinku (voda ze skalního pramene vás zaručeně příjemně zchladí i v tom nejparnějším létě) a občasných kulturních akcí. Mšeno je známé především tím, že je vstupní branou do Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko.

Umístění ubytovny a autokempu

Vzdálenost od Prahy je přibližně 50 km, cesta vede přes Mělník, kde odbočíte směr Mšeno. Další možnost je příjezd z Mladé Boleslavi nebo Dubé a Doks. Vlakové spojení je možné z Mělníka nebo Mladé Boleslavi lokálkou do Mšena. Vlakové nádraží je od ubytování vzdáleno asi 500m. Autobusové spoje jezdí z Prahy, Mělníka, Všetat, Mladé Boleslavi a Dubé.

Ubytovna se nachází ve sportovním areálu SK Mšeno, který je celí oplocen a kde je velká možnost sportovního vyžití.

Více informací na https://autokempskmseno.sluzby.cz/

Ubytovna

Kapacita ubytovny je 34 lůžek. V hlavním vchodě se nachází 28 lůžek v 7 pokojích (1x2lůž,4x4lůž a 2x5lůž.). Každý pokoj má základní vybavení. Sociální zařízení je společné 2x WC,3x sprchový kout, 4x umyvadlo s teplou vodou. Na chodbě je k dispozici lednice, rychlovarná konvice a mikrovlnka. Vlastní vchod mají dva apartmány 1x2lůžka a1x4lůžka (zde je jedna palanda) které jsou vybaveny společným vlastním soc. zařízením. Pokoje jsou vybaveny lednicí, rychlovarnou konvicí a televizí. Na společné chodbě je mikrovlnka.

Autokemp

Další možnosti ubytování je ve čtyřech čtyřlůžkových chatách BPP s terasou a ve třech dvoulůžkových stálých karavanech. Prostor pro kempování se nachází na třech rovných travnatých plochách s místy pro cca 40 stanů, ubytování ve vlastních karavanech s možností napojení na el. energii. Kemp je vybaven vlastním sociálním zařízení (sprchy, wc, umyvadla) kuchyňkou se základním vybavením, lednice, nádobí, plynový sporák, mikrovlnka. Na všech třech plochách je ohniště a přívod pitné vody. Ideální prostor pro dlouhodobé postavení karavanů pro podnikovou a rodinnou rekreaci.

Kemp se pravidelně od roku 2013 umístil v soutěži kemp roku v TOP 50 v ČR a vždy na druhém místě ve středočeském kraji. Hodnocení a reference najdete zde

Restaurace

Je otevřena zatím jenom v sezóně, mimo sezónu na požadavek ubytovaných nebo při konání různých akcí. Kapacita je 40 míst u stolu další místa jsou v salonku s krbem, kde je 35 míst u stolu. V restauraci je televize napojená na satelitní UPC direkt a DVD a VHS přehrávač. Letní terasa, možnost zapůjčení grilu. Restaurace se využívá i jako školící nebo společenská místnost. Restaurace zajišťuje stravu nejen pro ubytované, ale i návštěvníky Mšenska a Kokořínska a to jak pro jednotlivce, tak pro zájezdy. Pořádají se zde různé srazy, rodinné oslavy a svatební hostiny. Kemp je vyhledávaný vzhledem k oválu pro plochou dráhu zvláště pro motosrazy.

Několik zajímavých odkazů: město MšenoKokořínskofotografie okolí

Klíčová slova:

Ubytovna, kemp, autokemp, karavany, tenis, stolní tenis, Kokořínsko, restaurace, krb, salonek, svatby

Více podobných firem najdete na https://www.ceskeprodukty.cz/katalog