Kliknutím na tlačítko zobrazíte mapu

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Boční 439, 783 72 Velký Týnec

Umělecká a hudební agentura ARTUM působí jednak v oblasti zprostředkování jednotlivých umělců nebo celých pořadů, ale můžete si objednat také akce na klíč, kde pro vás zajistíme vše od vystoupení nejrůznějších umělců po catering.

Při jednání se můžete spolehnout na individuální osobní přístup, zajímají nás vaše představy a požadavky.

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti nejrůznějších společenských akcí jak z pohledu účinkujících, tak z pohledu pořadatele.

Hlavní obory naší činnosti:
Život je kabaret s Liborem Pantůčkem

Pořad pobaví nejen ty dříve narozené ale i mladší ročníky. Je vhodný pro kluby seniorů, pro obce jako hlavní večerní program při různých příležitostech atd. – jestli máte rádi smích a pěkné melodie, tak tento pořad je právě pro vás.

 

Šansonový recitál „Pocta Haně Hegerové“

V programu plném emocí zaznějí šansony a písně nejznámější české šansoniérky Hany Hegerové – Lásko prokletá, Čerešně, Milord, Mapa lásky atd. doplněné autorskou poezií.

 

Dana Chytilová je všestranná zpěvačka a koncertní šansonový program je tak jen část toho, co může nabídnout.

Můžete ji slyšet zpívat rockovou klasiku s olomouckou kapelou No Limit, (Janis Joplin, Led Zeppelin atd.), vystupuje s programem muzikálových melodií „Život je kabaret s Liborem Pantůčkem“, příležitostně zpívá s bigbandem Gustava Broma a můžete ji slyšet také zpívat s vlastní taneční kapelou SYRINX na plesech, večírcích nebo svatbách.

Sama zpěvačka ale říká: “Šansony jsou mému srdci nejbližší, je to má celoživotní láska“. Šansonový recitál tak možná právě proto patří k tomu nejlepšímu, co může Dana Chytilová nabídnout.

Kapela No Limit – rock téměř bez limitu

Kapela hraje ve vlastních úpravách klasický rock. V repertoáru nechybí skladby od Led Zeppelin, Jimiho Hendrixe, Janis Joplin, Pink Floyd, Beth Hart a Joe Bonammasy, Carlose Santany atd.

Kapela je díky repertoáru vhodná nejen do klubů, ale také na nejrůznější akce, které pořádají města, obce – na venkovní festivaly, pivní slavnosti, oslavy atd.

Více podobných firem najdete na http://www.ceskeprodukty.cz/katalog