Kliknutím na tlačítko zobrazíte mapu

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Přerov

Wooden Shark je výrobcem dřevěných a kožených doplňků s příběhem. Jsme parta mladých lidí, pro které je práce se dřevem vášní a zábavou už dva roky. Nedělám žádnou velkou sériovou výrobu, ale snažím se, aby všechny výrobky byly originální a každý produkt jedinečný. Vyrábíme především věci, které lidem pomáhají, a které mají smysl, proto ve svém portfoliu nabízím produkty, jako jsou diáře nebo peněženky. To jsou totiž věci, které používají téměř všichni a hlavně každý den. Ctíme přírodu, a tak používáme pouze materiály, které nezatěžují životní prostředí. Wooden shark produkty jsou nejen originální, ale také kvalitní. Každý produkt ručně brousíme, šijeme, lepíme i lakujeme. A jsme nejradši, když naše produkty někomu vykouzlí úsměv.

Naše produkty jsou určené pro všechny lidi, kteří milují dřevěné produkty a chtějí kus přírody nosit vždy při sobě

Dekorace na svatbu

Ať už zařizujete vlastní svatbu, nebo hledáte originální svatební dar, u nás jste tu správně. V naší nabídce najdete například svatební fotoalbum, knihu hostů nebo svatební pozvánky. To vše je vyrobeno z voňavé bukové překližky, která je ideální pro gravírování nápisů či jiné grafiky na míru. Mrkněte na naši nabídku a přesvědčte se sami.

Dřevěné motýlky

Původně jsme dřevěné motýlky vůbec dělat nechtěli – trh se nám zdál přesycen, výrobců bylo mnoho… jenže pak nám začali chodit objednávky a proto jsme pár exemplářů vyrobili. Faktem ale je, že jsme z nich my, i naši zákazníci byli nadšení! Přidali jsme pár dalších dřevin do naší nabídky a většinou motýlky doplňujeme 4 základními barvami stuhy – černou, béžovou, tmavě modrou a vínovou.

Pokud máte ale zájem o jakoukoliv jinou barvu stuhy, žádný problém! Stačí napsat na email.

Vizitkovník

Někteří však používají tuto chytrou a luxusní kapsičku jako malý dokladovníček, protože do něj bez problémů dáte taky kreditní kartu, občanku a řidičák, nebo papírové peníze. Vyberte si z naší nabídky dřevin tu, která vám sedne nejlépe! Je libo třeba Eben, Palisandr, nebo Švestka? Na výběr domácí i exotické dřeviny. A protože chceme, aby vás naše vizitkovníky chytly za srdce, na zadní stranu vám vygravírujeme vaše iniciály!

Dřevěné šperky 
Zápisníky 
Diáře

 

Více výrobců najdete na našem portálu českých výrobků.