Kliknutím na tlačítko zobrazíte mapu

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Lannova 8, 110 00 Praha 1

Telefon

je další projekt zaměřený na zajištění práce pro zdravotně postižené. Tito pracovníci budou za odměnu hledat a dodávat zajímavosti, které budou žádány. Systém chce prezentovat nejen běžně dostupné informace jako je historie země, kultura, sport či možnosti cestování. Každý máme své koníčky, zájmy a určitě rádi poznáme stejné nadšence z cizí země, kam míříme pracovně nebo na dovolenou.

Důležité je, aby tento projekt fungoval v co nejvíce zemích. Jen lidé z daného regionu, kam míříme, jsou schopni nám zjistit to, co hledáme. Proto autor projektu připravil zajímavý zdroj příjmů pro toho, kdo projekt ve své zemi spustí. Know-how zajistí majiteli licence příjmy min. 2mil EUR ročně a zároveň se subjekt, který pobočku otevře, stane ve své zemi zaměstnavatelem zdravotně postižených.

Základem je tedy získání informací pro následnou zážitkovou turistiku. Bonusem je velmi zajímavý zisk. Pokud chcete svou práci brát jako svůj koníček a zároveň vydělávat zajímavé peníze, kontaktujte nás a třeba se dohodneme na otevření nějaké nové pobočky naší společnosti.

Oficiální stránka kde hledat informace je www.vsevid.cz/worldgate