Soutěž o 15tis. Kč

Soutěž o 15tis. Kč

A je tady soutěž o zdarma www stránky od provozovatele www.ceskeprodukty.cz. Chtěli bychom odměnit ty, kteří sledují dlouhodobě naší práci, ale i ty, kteří se s našimi aktivitami teprve seznamují. Pokud splníte jednoduché úkoly, dostanete se do slosování o www stránky zdarma. Ty pro Vás vytvoří jeden z našich zkušených zdravotně postižených pracovníků. Ukázka takových stránek je například www.vopp.cz. Pravidla jsou jednoduchá.

  1. Sdílejte veřejně tento soutěžní příspěvek
  2. Staňte se fanouškem Facebooku www.facebook.com/ceskeproduktycz 
  3. Staňte se fanouškem Facebooku www.facebook.com/abethandicapcz

Až splníte úkoly, pošlete nám email, že jste vše splnili a k jakému účelu byste stránky chtěli. Nabízíme do soutěže stránky k podnikání nebo verze stránek rodinných, svatebních či blog. Přidáte-li ještě tyto 2 úkoly, můžete získat jednoduché stránky včetně eshopu.

  1. Staňte se sledujícím instagramu @ceskeproduktycz
  2. Staňte se sledujícím instagramu @abethandicapcz

Soutěž o zdarma www stránky bude ukončena a vyhlášena nejdříve 30.6.2020

Za tuto soutěž, její technickou stránku, průběh, vyhlašování a předání ceny zodpovídá firma Vševid holding, IČO:04559649, www.vsevid.cz, info@vsevid.cz. Je to již 20 let, co působíme na českém trhu. Začínali jsme pouze v oboru reklamy, ale postupem času jsme se rozhodli působit ve více oborech. Hlavním důvodem bylo to, že mnoho služeb a zboží v ČR je předražených.

V mnoha oborech se snížila výrobní hodnota díky moderním technologiím, ale na ceně na trhu se to neprojevilo. V těchto oborech jsme začali působit.

Nižší ceny za naše služby

Nabízíme své služby za výrazně zajímavější ceny než konkurence. Ne však snížením kvality, ale jen stanovením rozumné koncové ceny. Jsme schopni tak nabídnout tisk, účetnictví, tvorbu www stránek, výrobu reklamních předmětů a mnoho dalšího i za 50% běžných cen.

Klub Abethandicap

Kromě nás se rozhodlo s cenami na trhu bojovat více firem a tak jsme společně založili klub Abethandicap. Nabídka zajímavých cen se tak rozšířila i o další zboží a služby jako tonery a cartrige, průmyslová chemie atd. Zajímavé ceny jsou jen pro členy klubu. V odkazu výše najdete důležité informace o podmínkách získání členství.

Zaměstnávání zdravotně postižených

Celé naše působení má ještě jedno pozitivum. Obory, ve kterých působíme, jsou schopni často vykonávat i zdravotně postižení. Díky jejich zaměstnávání můžeme naše služby větším firmám nabídnout i formou náhradního plnění.

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny