Výročí 19 let

Výročí 19 let

Únor je měsíc, kdy je výročí firmy. Je to již 19 let od první zmínky o našich aktivitách v oblasti reklamy a marketingu. V době vzniku internetu v Čechách jsme provozovali jeden z prvních internetových portálů o službách a zboží v ČR www.nejlepe.cz. Chtěli jsme na kvalitní historii navázat moderními trendy, změnou designu a funkčnosti našich webů.

Responzivita webu

 Hlavní důraz klademe na responzivitu (optimalizaci pro mobilní zařízení). Na propagaci našich aktivit jsme připravili mnoho společenských, sportovních a charitativních akcí. Naše základní nabídka je z oblastí reklama, marketing, tvorba www, reklamní předměty, organizování akcí, účetní služby a vše se zaměřením na zaměstnávání zdravotně postižených. Vše organizujeme pod záštitou firmy Vševid holding.

Výhodné ceny

Od vzniku až po výročí firmy jsme se snažili působit kromě reklamy a marketingu v oborech, které nabízejí možnost zaměstnávání zdravotně postižených. Díky nim nabízíme své služby formou náhradního plnění a tak každý náš zákazník vlastně podporuje i jejich zaměstnávání. Třešínkou na dortu je naše nízká cena. Nesnižujeme cenu na úkor kvality, ale stanovením rozumné marže a přijatelné koncové ceny. Mnohdy nabízíme i 50% běžně dostupných cen.

Vševid holding

Výročí našeho podnikání se vztahuje spíše k projektům jako takovým. Firma Vševid holding vznikla až v roce 2015 a to pro účely zaměstnávání handicapovaných pracovníků. Mateřská firma je tu mnohem déle a byla vždy pozitivně prezentována v médiích.

Komentáře 0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny