Kliknutím na tlačítko zobrazíte mapu

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Hyacintová 3222/10, 106 00 Praha 10

Jsme Attack Promotion – reklamní agentura, která vyrábí a zajišťuje reklamní předměty a oblečení pro firmy. Nejsme klasická katalogová agentura a jsme si jistí, že jiní nikdy nebudeme. Zákazníkům dopřáváme službu end-to-end a osobní marketingový servis – pečujeme o jejich pohodu a jistotu, že všechno bude hotové v pohodě a včas.

Každý den pomáháme lidem, každý den můžeme udělat radost někomu, s kým spolupracujeme. I když to od každého z nás vyžaduje dělat kroky navíc, i když je to každodenní boj o drobná vítězství nad termíny a časem, naše práce nás naplňuje a baví. Máme skvělý pocit z toho, že klientovi umíme vytrhnout trn z paty. A z toho, když vidíme lidi kolem sebe, jak používají naše propagační předměty nebo nosí trička v barvách klientských značek, jako je Plzeňský Prazdroj, Kofola nebo 02.

Textil

Máte vlastní představu o svém firemním textilu? Nemusíte se spokojit s tím, co mají ostatní. Naše společnost se již 20 let specializuje na zakázkovou výrobu reklamního textilu. Spolupracujeme se značkami SOL´S, Fruit of the Loom, Slazenger, Lambeste atd. Můžete se podívat i do našeho Katalogu.

Reklamní předměty

20 let v oboru nás naučilo vybírat si pouze to nejlepší. Za kvalitu výsledného výrobku ručíme, a proto máme velice přísné podmínky pro přijetí nových dodavatelů. Přesto můžete volit z 20.000 katalogových produktů. Zabýváme se i zakázkovou výrobou.

Kreativní oddělení
O portálu

Více podobných firem najdete na portálu www.ceskeprodukty.cz/firmy. Jedná se o portál podpory všeho českého. S MOTEM ” dejme do pomyslné kovářské výhně to nejlepší z nás a vzniknou výrobky a služby s duší českého lva”. Prezentace zde vyrábějí naši zdravotně postižení, kteří ve firmě zastávají pozici administrativního pracovníka a pravé ruky regionálních obchodníků.