Kliknutím na tlačítko zobrazíte mapu

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Podbabská 81/17, 160 00 Praha 6 (Golf Club Dejvice)

Vykročili jsme z řady

a za 10 let jsme vybudovali komunikační agenturu Český marketing s.r.o.. Ta disponuje mnoha vlastními nástroji, aplikacemi, datovými systémy a skutečnými specialisty v jednotlivých oborech marketingu. Nejsme velká firma, ale sehraný tým specialistů, který rozumí specifickému českému prostředí marketingové a obchodní komunikace. Věnuje se každému z našich klientů individuálně. A to je naše know-how!

Je doba obrovských změn.

Jednotlivé kampaně a komunikační kanály nefungují tak, jak bychom si my marketingoví manažeři přáli. Jsme nuceni vymýšlet stále nové strategie, produkty a využívat všechny nástroje a kanály ke komunikaci se zákazníky, které jsou ale legální a efektivní. Začínáme chápat, že každý zákazník upřednostňuje jiný způsob komunikace a nástrojů komunikace stále přibývá. My jsme to již dávno pochopili a našim klientům umíme dodat to, co skutečně potřebují. Dokážeme nastavit a optimalizovat produkt, grafiku, obsah, direct mail, emailing, telemarketing, CRM, obchod a komunikaci tak, aby byl funkční a přinášel skutečné výsledky. Při spolupráci s námi zjistíte, že IMC – integrted marketing communication skutečně funguje a přináší trvale udržitelný marketing. My o marketingu nemluvíme, my marketing skutečně děláme.

Vlastní databáze firem

Telemarketing

Poštovní direct mail

Geomarketing GIS

IS / IT laboratoř

GDPR

Máte špatné zkušenosti s výsledky databází, direct mailů, emailingů, telemarketingů, internetových reklam, internetových poptávek nebo internetových leadů? Nechcete řešit inzerci, telefonování, operátory a asistentky, softwary, ústředny, počítače, nebytové prostory, apod.
Chcete jen prodávat?

Svět komunikace se změnil! Dnes nestačí prodávat po telefonu a sjednávat schůzky. Využijte náš speciální tým profesionálů, kteří vyladí váš produkt, komunikaci, skript hovoru, CALL aplikaci, školení, kontrolu a výsledky k maximální dokonalosti. Náš systém vychází z dlouholetých zkušeností práce v call centru, obchodu,  marketingu a byl dlouhodobě budován a testován společností Český marketing u několika desítek odběratelů. NEJEDNÁ SE O TELEMARKETING! Jedná se o obchodní systém – komunikační obchodní postup, při kterém se oslovují zcela noví zákazníci B2B. Cílem je oslovit přesnou cílovou skupinu, identifikovat při telefonní komunikaci relevantního zájemce o daný produkt, udělat z něj horkou poptávku a předat jí obchodnímu zástupci. Na rozdíl od klasického aktivního telemarketingu, kdy je operátor pasivním hráčem při komunikaci a oslovená osoba rozpozná, že jde o operátora a prodej, je náš skript hovoru a školení operátorů postaveno tak, aby se jednalo již od počátku o budování vztahu se zákazníkem.

Klíčová slova

Telemarketing, emailing, geomarketing, GDPR, komunikace, marketing
Více podobných firem najdete na http://www.ceskeprodukty.cz/katalog