Kliknutím na tlačítko zobrazíte mapu

Adresa & Kontakt

Naše adresa

Opatovská 874/ 25, 140 00 Praha 4 – Háje

O nás

Jsme nový Velkoobchod second hand. Dovážíme zboží z vybraných oblastí Německa a Belgie. Máme 25-iletou praxi v maloobchodním prodeji. Díky čemu se dokážeme vcítit do Vašich potřeb. Jsme nejraději, když si přijdete vybrat osobně a k tomu nabízíme i možnost vybírat si zboží po kusech. Ušetří tak i za poštovné, které je vzhledem k nízké ceně našeho zboží poměrně významnou položkou koncové ceny. Do 30km od našeho skladu Praha 4 Háje Vám dovezeme zboží zdarma, pokud utratíte požadovanou nejnižší částku obratu.

Akce

Naše zboží nabízíme od ceny 40Kč za 1kg. U nás si vybere úplně každý. Třídíme mix zhruba od 5 do 15kg. V nabídce máme ale i speciálně natříděné balíky a to zvlášť různé druhy zboží jako mikiny, dětské, halenky či rifle.

Ceník

NABÍZÍME VÁM JEDNY Z NEJLEPŠÍCH CEN NA TRHU. Podívejte se na náš ceník a vyberte si.

Fotogalerie

Z fotografií si můžete udělat základní obrázek o tom, co nabízíme.

Hlavní klíčová slova:

velkoobchod second hand, secondhand, second hand, sekáč, třídírna oděvů

O portálu

Více podobných firem najdete na portálu www.ceskeprodukty.cz. Jedná se o portál podpory všeho českého. S MOTEM ” dejme do pomyslné kovářské výhně to nejlepší z nás a vzniknou výrobky a služby s duší českého lva”. Prezentace zde vyrábějí naši zdravotně postižení, kteří ve firmě zastávají pozici administrativního pracovníka a pravé ruky regionálních obchodníků.